O nas

Medycznie sp. z o.o. – kim jesteśmy

Firma Medycznie spółka z o.o. zajmuje się hurtową sprzedażą sprzętu medycznego, akcesoriów i artykułów higienicznych. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie medyczne dla szeroko pojętej służby zdrowia. Z naszych usług korzystają zarówno duże szpitale, placówki medyczne, jak i kliniki i gabinety stomatologiczne, prywatne gabinety lekarskie, kosmetyczne, pielęgniarki środowiskowe czy salony tatuażu.

Szczególną uwagę skupiamy na instytucjach niosących pomoc i zajmujących się pacjentami opieki długoterminowej w hospicjach, ZOL-ach, Zakładach Opiekuńczo-Pielęgnacyjnych czy DPS-ach. Z naszej internetowej hurtowni medycznej korzystają także prywatni pacjenci, zwłaszcza ci z wszelkiego rodzaju problemami skóry.

Medycznie sp. z o.o. to grupa ambitnych ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży medycznej. To doświadczenie i wiedzę wykorzystujemy w naszej pracy każdego dnia służąc pomocą i doradztwem w zakresie doboru odpowiednich produktów czy szukania rozwiązań spełniających indywidualne potrzeby i wymagania Kupujących. Naszym celem jest dostarczanie Klientom artykułów medycznych i higienicznych najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach. Stawiamy na kompleksowość i profesjonalizm w działaniu, które doceniają nasi stali Klienci wystawiając nam pozytywne rekomendacje. Od początku naszej działalności wysoka jakość prowadzenia usług i zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem i daje największą satysfakcję i chęć do dalszej pracy.

Zakupów różnego rodzaju sprzętu medycznego czy artykułów higienicznych możesz dokonać w naszym sklepie internetowym medycznie.com.pl. Przyjmujemy również zamówienia składane telefonicznie i mailowo. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich produktów, skontaktuj się z nami!. Chętnie pomożemy Ci podjąć najlepsze decyzje związane z zakupem artykułów w hurtowni medycznej Medycznie.com.pl.

Medycznie.com.pl – co oferujemy

Medycznie.com.pl to dystrybutor profesjonalnych i atestowanych artykułów medycznych, w których skład wchodzi sprzęt medyczny i niezbędne akcesoria oraz artykuły higieniczne. W naszej hurtowni medycznej online możesz zamówić m. in. sprzęt jednorazowego użytku, produkty do pielęgnacji i dezynfekcji, artykuły higieniczne i opatrunkowe, artykuły i akcesoria wykorzystywane w gabinetach ginekologicznych, kosmetycznych i salonach tatuażu. Oferta medycznie.com.pl to także najwyższej jakości sprzęt medyczny i odzież medyczna (wykonana z najlepszych materiałów, wygodna i wytrzymała). Sprawdź asortyment dostępny w naszym sklepie online i wybierz profesjonalne urządzenia do pomiaru ciśnienia, temperatury, środki ochrony osobistej i wiele innych artykułów wykorzystywanych każdego dnia w różnego rodzaju placówkach medycznych i opiekuńczych.

Ważna jest dla nas jakość oferowanych przez nas akcesoriów i sprzętu dla branży medycznej, dlatego współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi dostawcami i producentami. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepsze produkty, które spełnią wszystkie Wasze wymagania.

Zapraszamy do przeglądania naszej oferty ciśnieniomierzy, termometrów, rękawiczek jednorazowych i maseczek ochronnych, materiałów higienicznych i opatrunkowych, igieł, strzykawek, środków dezynfekujących i wielu innych produktów, które przydają się w branży medycznej, farmaceutycznej czy rehabilitacyjnej każdego dnia.

Zapraszamy do zakupów online w naszej internetowej hurtowni medycznej!